ارسال سفارش به شهرستان به 2 صورت انجام می شود : باربری  و چاپار

  • باربری : باربری یکی از معدود باربری های موجود می باشد که به اکثر شهرهای ایران ارسال دارد. این نوع ارسال ارزان ترین نوع ارسال به شهرستان می باشد و پیشنهاد ما به همکاران محترم و مشتریانی که وزن و یا حجم سفارش آنها زیاد می باشد نیز باربری است. همکاران ما سفارشات شما را بسته بندی کرده و تحویل باربری  می دهند. زمان ارسال به شهرهای نزدیک 1 روز و شهرهای دور اصولا 2 روز می باشد. شما با داشتن شماره بار خود می توانید به انبار باربری شهر خود مراجعه کرده و بسته خود را تحویل بگیرید. در ضمن می توانید تلفنی با آنها جهت ارسال توسط پیک نیز هماهنگ نمائید.
  • چاپار: چاپار یک سیستم حمل و نقل نوین مشابه تیپاکس می باشد. سفارش شما را در محل مورد نظر شما در محل کار و یا منزل شما تحویل میدهد. مزیت چاپار نسبت به تیپاکس، هزینه بسیار پایین آن است. پیشنهاد ما این است که برای سهولت در دریافت بار خود، جهت بسته های کوچک و وزن کم از سیستم حمل و نقل چاپار استفاده نمائید تا سفارش خود را در محل مورد نظر خود در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.
  • هزینه حمل و نقل چاپار: / تا وزن 3 کیلو : 15.000 تومان /  3 تا 6 کیلو : 17.000 تومان / 6 تا 12 کیلو : 22.000 تومان / 12 تا 20 کیلو : 24.000 تومان

کلیه بسته ها بصورت رایگان توسط چاپ بست تحویل باربری و یا چاپار می گردد و هیچ هزینه ای بعنوان پیک شهری دریافت نمی شود. هزینه بار پسکرایه شده که در هنگام دریافت بار پرداخت خواهید کرد.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی فوری با شرکت