اولين باز در تبریز دستگاه چاپ و برش همزمان لیبل و استيكر ( وينيل ) در شركت چاپ بست نصب و راه اندازی شد …

اين شركت در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات و به روز بودن دستگاههای خود ، اولين دستگاه چاپ و برش همزمان خود را نصب و راه اندازی نمود ، اين دستگاه توانايی چاپ و برش بسيار دقيق لیبل و استيكر را تا عرض 80 سانتيمتر دارا ميباشد .

اين دستگاه توانايی چاپ و برش همزمان كارهايی مانند چاپ و برش لوگو يا آرم ، چاپ و برش شكل محصولات ، چاپ و برش برچسبهای گوناگون ، چاپ و برش ليبل ها ، چاپ و برش دور تصاوير خاص ، چاپ و برش انواع اتيكت های پشت چسبدار ، چاپ و برش شكلهای كارتنی ، استيكرهای ديواری كه نياز به چاپ و برش خاص دارند و بسياری موارد ديگر را دارا ميباشد.

در نظر داشته باشيد كه چاپ و برش همزمان فعلاً فقط برای استيكر ( وينيل ) امكانپذير ميباشد

از ديگر مزايای اين دستگاه ميتوان به اين نكته اشاره نمود كه برش كارها به صورت نيم تيغ ميباشد به اين معنی كه فقط خود استيكر يا برچسب برش ميخورد و كاغذ پشت استيكرها سالم ميباشد در نتيجه كارها به صورت رول شده تحويل مشتری ميگردد ، اين كار از پخش شدن و به هم ريختگی كارها جلوگيري ميكند.

برش استیکر با دست معمولا با دشواریهایی روبروست و هیچگاه نمیتوان استیکر را کاملا صاف و یکدست برش داد مخصوصا اگر کار تیراژ داشته باشیم ، از این رو ما درصدد آن برآمدیم تا این کار را ساده و بسیار دقیق انجام دهیم ، با دستگاه چاپ و برش همزمان استیکر این کار در سریعترین زمان ممکن انجام میپذیرد جهت دریافت قیمت چاپ و برش همزمان استیکر با ما تماس بگیرید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی فوری با شرکت