دستگاه میماکی تبریز

چاپ و برش همزمان

چاپ و برش همزمان استیکر ( وینیل )
شركت چاپ بست در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات و به روز بودن دستگاههای خود ، اولين دستگاه چاپ و برش همزمان خود را در تبریز نصب و راه اندازی نمود ، اين دستگاه توانايی چاپ و برش بسيار دقيق لیبل و استيكر را تا عرض 60 سانتيمتر دارا ميباشد .

اين دستگاه توانايی چاپ و برش همزمان كارهايی مانند چاپ و برش لوگو يا آرم ، چاپ و برش شكل محصولات ، چاپ و برش برچسبهای گوناگون ، چاپ و برش ليبل ها ، چاپ و برش دور تصاوير خاص ، چاپ و برش انواع اتيكت های پشت چسبدار ، چاپ و برش شكلهای كارتنی ، چاپ و برش استیکر شیشه ای جهت چسباندن از داخل شیشه خودروها ، استيكرهای ديواری كه نياز به چاپ و برش خاص دارند و بسياری موارد ديگر را دارا ميباشد.

در نظر داشته باشيد كه چاپ و برش همزمان فعلاً فقط برای استيكر ( وينيل ) امكانپذير ميباشد و همچنين خط برش طرحهاي مورد نظر فقط بايد در نرم افزار كُرل ( CorelDrow x4 )يا پايينتر طراحی شده باشند يا چنانچه با ورژن بالاتری طراحی شده اند ميبايستی save as كُرل پايينتر گرفته شوند و طرحها به صورت tif ارسال گردد، بهتر است كه خطوط برش حدود يك يا دو ميليمتر داخل طرح باشد تا از خطاهای احتمالی و افتادن سفيدی دور كار جلوگيري شود.

دستگاه میماکی چاپ برش در تبریز

این دستگاه توانایی چاپ و برش انواع لیبل را از اندازه 2 سانت تا اندازه 60 سانت را دارا میباشد.
از ديگر مزايای اين دستگاه ميتوان به اين نكته اشاره نمود كه برش كارها به صورت نيم تيغ ميباشد به اين معنی كه فقط خود استيكر يا برچسب برش ميخورد و كاغذ پشت استيكرها سالم ميباشد در نتيجه كارها به صورت رول شده تحويل مشتری ميگردد ، اين كار از پخش شدن و به هم ريختگی كارها جلوگيري ميكند.

نحوه آماده سازی فایل برای چاپ و برش استیکر

برای چاپ و برش همزمان استیکر بایستی دو فایل مختلف برای ما ارسال فرمایید . اگر طراحی خود را در نرم افزار فتوشاپ انجام داده اید آن را به نرم افزار کرل منتقل نمایید و در آنجا خط برش مد نظر خود را مشخص فرمایید . در نظر داشته باشيد كه خط برش شما فقط بايد در نرم افزار كُرل ( CorelDrow x4 )يا پايينتر طراحی شده باشند يا چنانچه با ورژن بالاتری طراحی شده اند ميبايستی save as كُرل پايينتر گرفته شوند و طرحها به صورت tif ارسال گردد، بهتر است كه خطوط برش حدود يك يا دو ميليمتر داخل طرح باشد تا از خطاهای احتمالی و افتادن سفيدی دور كار جلوگيري شود.
چنانچه قبلاً این کار را انجام نداده اید و یا اینکه برای شما ایجاد دردسر میکند ، میتوانید فایل خود را برای ما ارسال فرمایید تا خط برش کارهایتان توسط ما انجام پذیرد. در هر حال شما میتوانید برای دریافت راهنماییهای بیشتر با ما تماس بگیرید و مشکلات احتمالی را از همکاران ما سئوال فرمایید.
نظر به دليل اينكه آماده سازی دستگاه برای چاپ و برش همزمان استيكر بسيار زمان بر ميباشد لذا حداقل سفارش قابل قبول برای انجام اين كار ٣ متر مربع ميباشد. همچنین برای کارهای تیراژ به صورت رایگان نمونه گیری میشود. برای نمونه گیری رایگان کافی است فایل خود را برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت نمونه شما ارسال گردد .

تماس تلفنی فوری با شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *