چاپ خوراکی

یکی از روش های تزیین کیک که امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است، چاپ تصویر روی کیک است. استفاده از این روش به ویژه برای کیک های تولد و سایر جشن های مناسبتی بسیار زیباست. حتما شما نیز کیک هایی که روی آن عکس چاپ شده است را دیده اید اما نمی دانید این کیک ها چطور به این روش تزیین می شوند.اصلا نگران نباشید مجموعه چاپ بست هرگونه هرگونه سفارش چاپی عکس نوشته دلخواه روی کاغذ خوراکی را انجام میده و در سریع ترین زمان دستتون میرسه!

کاغذ خوراکی چیست ؟

همانطور که از نام این کاغذ مشخص است، کاغذ روغنی کاغذی است که قابل خوردن بوده و از نشاسته و شکر تشکیل شده است. در واقع مواد تشکیل دهنده کاغذ خوراکی موادی است خوراکی که ضرری برای بدن ندارد و هم جوهر و هم خود کاغذ توسط سازمان غذا تایید شده اند.  این کاغذ با نام کاغذ کیک نیز شناخته می شود زیرا بیشترین کاربرد آن برای چاپ عکس هایی است که قرار است روی کیک قرار بگیرد. لذا امروزه این کاغذها در صنعت چاپ تحول بسیاری به وجود آورده اند. استفاده از کاغذ خوراکی کپی کیک بدین صورت است که آن را در پرینترهای دیجیتال مخصوص قرار داده وبا جوهر خوراکی با کیفیت عالی چاپ میشود . با استفاده از این کاغذها می توانید انواع طرح و تصویر دلخواهتان را انتخاب کرده و روی آن چاپ کنید و روی کیک یا شیرینی قرار دهید.

کاغذ خوراکی

روش استفاده از چاپ خوراکی

مهمترین نکته در استفاده از کاغذهای خوراکی آن است که با دستانی کاملا خشم و با احتیاط از آن استفاده کنید و تا قبل از گذاشتن ان روی کیک عکس روکش پلاستیکی آن را جدا نکنید.د. می توانید قسمت های اضافه ی کاغذ را با قیچی تیز ببرید. سپس پوشش پلاستیکی را جدا کرده و آرام روی کیک قرار دهید. با حتیاط از لبه ی کاغذ شروع کنید و آن را روی کیک بگذارید تا جذب سطح آن شود. می توانید برای تزیین بیشتر روی کیک با خرید تزیینات کیک و شیرینی روی آن را زیباتر کنید.

مرحله 1
مرحله 2
مرحله 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *