قنانین چاپ بست

 

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های چاپ بست منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های چاپ بست تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که پس از ثبت اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام و دریافت نام کاربری و کلمه عبور از چاپ بست، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات چاپ بست اقدام نماید.

محتوای ارسالی:
چاپ بست هیچگونه مسئولیتی در قابل محتوای ارسالی توسط کاربران ندارد. ارسال طرح توسط کاربر به سایت بدین معنا تلقی می شود که کاربر مجوز استفاده، نگهداری و چاپ آن طرح را دارد و با این کار حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را نقض نخواهد كرد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال کننده طرح است.
لطفا از ارسال عکس ها و یا متن های مستهجن یا با محتوای سیاسی که ناقض قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد خودداری کنید. کاربرانی که این بند را مراعات نکنند پس از هشدار های لازم دسترسی آنها به سایت قطع خواهد شد و مراتب به پلیس فتا گزارش داده خواهد شد .

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
کاربر از طریق این سایت قادر خواهد بود در هر ساعت از شبانه روز نسبت به ثبت سفارش اقدام نماید و زمان تحویل را از خود سایت دریافت کند روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت چاپ بست ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مجموعه بست محفوظ است.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و چاپ بست ‏ تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۴۸ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به ‏ چاپ بست ‏ اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به چاپ بست ارسال شود.
ارسال سفارشات پس از تسویه حساب مربوطه امکان پذیر است . باتشکر انصاری نیا مدیریت شرکت

تماس تلفنی فوری با شرکت