جهت آپلود و ارسال فایل از طریق خود سایت حتما در سایت عضو و وارد حساب کاربری خود شوید

 

1-بهترین فرمت برای فایل های چاپی tif میباشد.درصورت ارسال فایل ازطریق ایمیل یاتلگرام مموری یا… بهتر است فایل خود را با همین فرمت ارسال نماییداما در صورت ارسال از طریق وب سایت فایل ارسالی بهتر است jpg باشد تا حجم فایل کمتر شود و تا تایم مرحله آپلود کردن کاهش پیدا کند.

2اگر تعداد فایل های شما زیاد است میتوانیدآنها را بصورت فشرده تبدیل کنید(بصورت zipیا )و سپس اقدام به ارسال نمائید.

3برای فایل های کتاب یا کاتالوگ حتما باید فایل ارسالی PDFباشدرزولوشن فایل ارسالی(dpi)رزولوشن برای چاپ دیجیتال و افست(مانند کارت ویزیت،سربرگ،کاتالوگ و…)باید حداقل300و حداکثر391در نظر گرفته شود.رزولوشن برای چاپ پلات ایندور (کوتد و لمیتیت ، بک لایت ، پت بنر، و…) درابعاد معمولی 150در نظر گرفته شود.رزولوش برای چاپ لارج فرمت (بنر،فلکس،استیکرو…) در ابعاد معمولی 72 درنظرگرفته شود وبرای سایز های بالاتر از 10متر میتوان رزولوشن را50در نظر گرفتنکته:خواهشمند است در خصوص چاپ بنر،فلکس و…. رزولوشن بالاتر از 72در نظر گرفته نشود.

4-مدفایل ارسالی دقت نماید مد رنگ اکثر فایلهای ایجاد شده توسط کاربرانRGB میباشد در حالیکه فایل های ارسالی برای چاپ حتما باید داری مدCMYK باشد.بدیهی است در صورت بی دقتی در این خصوص مسئولیت هر گونه تغییر رنگ ناشی از تبدیل مد جهت انجام سفارش ،برعهده سفارش دهنده خواهد بود

5.سایزفایل ارسالی توسط کاربر حتما بصورت سایزهای واقعی باشد.چرا که در غیر اینصورت احتمال افت کیفیت بسیار بالا خواهد بود.

6-در صورت نیاز به اصلاح و  اضافه کردن نوشته وتغییر سایز این موضوع را حتما به صورت شفاهی به اطلاع بخش سفارشات برسانید

7.-هرگونه اشتباه املایی، تاریخ و یا اشکالاتی که ناشی از طراحی می‌باشد بعهده مشتری می‌باشد

8-حتما در صورت نیاز به پانچ وحلقه برای بنر در توضیحات فرم ثبت سفارش قید فرمایید.

مشتریان گرامی می توانند به روش های ذیل سفارش خود را پیگیری نمایند1 -حضوری : میتوانند با مراجعه به مجتمع چاپ بِست خود باشند و حضوری کار خود را پیگیری نمایند2 – از طریق تلفن وسایت:  میتوانید از طریق تلفن باشماره تماس09147777344 کار خود را پیگیری نماید.

چنانچه موارد فوق را در مورد فایل خود رعایت کرده‌اید، می توانید با خیال راحت آن را در چاپ بست بارگذاری (Upload) کنید و یا به آدرس ایمیل file@chapbest.ir ارسال نمایید ونیز میتوانید در برنامه های مسنجر ازجمله واتس آپ ،تگرام و…. جیمیل به آدرس bestchap97@gmail.com ارسال نمایید.

با کلیک روی آیکن برنامه های مسنجر واتس آپ وتلگرام مستقیم به ارسال فایل بپردازید

تماس تلفنی فوری با شرکت